fbpx

Kollektsioonid aastal 2019

KÖÖGID

Aastal 2019 on Schmidti valikusse lisandunud palju põnevaid uusi materjale nii kapiustele kui ka laminaat tööpindadele. Kõik uuendused on näha järgmistes kollektsioonides.

INDUSTRIAAL MIX

Antud kollektsioonis on kombineeritud mustad metallist riiulid julge ja erksavärvilise kollase tooniga. Sinepikollane värv Madras on üks uutest valikusse tulnud toonidest ning sobib inimesele, kes armastab särtsu ja värve enda elus.

NATURAALSELT MODERNNE

Kollektsiooni inspireerivad pastelsed ja soojad toonid. Silmapaitav värvi kominatsioon muudab köögi kohaks, kus nautida söögitegemist koos toreda seltskonnaga.

WORKSHOP

Köök, mis sobib imehästi tõelistele kokkajatele ning mille väljanägemine ja funktsionaalsus on omane tipptasemel profi-köökidele! Uus materjal annab tekstuurilist põnevust ning on lihtne puhastada.

AJATU ELEGANTS

Stiil, mis loob värskendavat touch’i kodusesse interjööri. Uus tumeroheline toon sümboliseerib elegantsust ja pehmust. Kombineerides rohelist tooni valgega, on tulemuseks särav ja elav köök.

ÜLIM MODERNSUS

Köök, ülimalt modernse stiili armastajatele. Puhtad pinnad ja tume matt toon toob interjööri ülimat luksuslikust ja modernsust.

GARDEROOBID

Aastal 2019 on garderoobide lahendustesse lisandunud voldikuksed, nurga voldikuuksed, kalde all olevad garderoobid ning palju muuud põnevat!

VANNITOAD

Uutes vannitoa kollektsioonides on põhiliseks suunaks kõiksugused lahtised riiulid. Lisaks uued käepidemed ning lahendusi asjade hoiustamiseks.

LASTETOAD

Lastetubadesse pakume palju erinevaid lahendusi, mis mahutaksid maksimaalselt asju. Siin on võimalus kombineerida voldikuksi, lahtiseid riiuleid või sahtleid. Kõik olenevalt soovist ja vajadusest.